Шәһри Казан

18-25 ноябрьдә булачак мәдәни чаралар

Афиша

Г.Камал исемендәге Татар дәүләт академия театры
19 ноябрь «Хулиган. Исповедь» (16+)
Есенин ролен Сергей Безруков башкара
Башлана: 19.00
20 ноябрь «Килә ява, килә ява...» (З.Хәким) (12+) 
Башлана: 19.00
21 ноябрь «Тормышмы бу?» (Г.Исхакый) (18+) 
Башлана: 19.00 
22 ноябрь «Дон Жуан» (Ж.Б.Мольер) (12+) 
Башлана: 19.00 
23 ноябрь «Мулла» (Т.Миңнуллин) (12+)
«Камал мәктәбе» проекты кысаларында спектакльнең видеосын карау һәм анализ ясау кичәсе
Башлана: 18.00
23 ноябрь «Әрем исе» (И. Зәйниев) (12+)
Башлана: 19.00
24 ноябрь «Миркәй белән Айсылу» (Н.Исәнбәт) (12+)
Башлана: 18.00
25 ноябрь «Гөргөри кияүләре» (Т.Миңнуллин) (12+)
Башлана: 12.00
25 ноябрь «Ак калфагым төшердем кулдан» (И.Юзеев) (12+)
Башлана: 18.00

К.Тинчурин исемендәге Татар дәүләт драма һәм комедия театры
20 ноябрь «Алтын көз» (Ш.Фәрхетдинов, Р.Заһидуллин ) (6+)
Башлана: 18.30
21 ноябрь «Ак тәүбә, кара тәүбә. Безнең көннәр» (Т.Миңнуллин) (12+)
Башлана: 18.30
22 ноябрь «Назлы кияү» (К.Тинчурин) (6+)
Башлана: 18.30
23 ноябрь «Гомер буе сине көтәм» (И.Гали) (16+)
Башлана: 18.30
24 ноябрь «Сүнгән йолдызлар» (К.Тинчурин) (6+)
Башлана: 17.00
25 ноябрь «Эх, алмагачлары!» (Ш.Фәрхетдинов) (6+)
Башлана: 17.00

Г.Кариев исемендәге Казан татар дәүләт яшь тамашачы театры
22 ноябрь «Ут чәчәге» (З.Хөснияр) (12+)
Башлана: 18.00
23 ноябрь «Бер мәхәббәт тарихы» (Р.Сәгъди) (12+)
Башлана: 18.00
24 ноябрь «Куян Эдвардның гаҗәеп сәяхәте» (Кейт диКамилло, Н.Кәримова тәрҗ.) (6+)
Башлана: 13.00
25 ноябрь «Нигез ташлары» (Т.Миңнуллин) (12+)
Башлана: 18.00

Реклама

«Әкият» курчак театры
21 ноябрь «Идет Коза рогатая» (М.Протасова) (0+)
Башлана: 10.00
22 ноябрь «Чебурашка маҗаралары» (Э.Успенский, В.Фечина инсц.) (0+)
Башлана: 11.00, 13.00
23 ноябрь «Хаврошечка» (Л.Савчук) (0+)
Башлана: 11.00, 13.00
24 ноябрь «Не хочу, не буду!» (П.Геннадьева) (0+)
Башлана: 10.00
24 ноябрь «Хаврошечка» (Л.Савчук) (0+)
Башлана: 11.00, 13.00
24 ноябрь «Су анасы» (Г.Тукай) (0+)
Башлана: 12.00
25 ноябрь «Гусенок» (Н.Гернет) (0+)
Башлана: 11.00, 13.00

Г.Тукай исемендәге Татар дәүләт филармониясенең концерт залы
20 ноябрь Ваһапов фестивале йолдызлары концерты (6+)
Башлана: 18.30
23 ноябрь Айдар Галимов концерты (6+)
Башлана: 18.30
24 ноябрь Айдар Галимов концерты (6+)
Башлана: 18.00
25 ноябрь Раил Садриев «Тормыш авыр, диеп зарланабыз...» (12+)
Башлана: 18.00

УНИКС
22 ноябрь «Кызлар йолдызлар» (6+)
Хатын-кызлар арасында автор-башкаручылар фестивале 
Башлана: 18.30
24 ноябрь «Татарча солянка» хитлар (6+)
Башлана: 17.00

Цирк
24, 25 ноябрь «Айсберг» боз өстендәге цирк (0+)
Башлана: 13.00, 17.30

Нравится
Поделиться:
Реклама
Комментарии (0)
Осталось символов: